خرید فلزیاب GPA 1000

خرید فلزیاب GPA 1000

دستگاه فلزیاب طلایاب GPA 1000 محصول KTS آلمان

خرید فلزیاب GPA 1000 :یکی از پیشرفته ترین و بهترین فلزیاب های موجود در بازار است. که در حال حاظر جدیدترین ورژن موجود آن ساخت ۲۰۱۵ می باشد. که کارایی فوق العاده بالایی دارد. و بر مبنای تکنیک الکترومغناطیسی کار میکند . امکانات و فناوری پیشرفته آن باعث شده. تا آن به یک دستگاه پرقدرت تبدیل شود . این محصول توسط شرکت کی تی اس الکترونیک آلمان تولید شده. تا کسانی که در جستو جوی طلا و فلزات گرانبها هستند. با آن به نتایج مورد نظر و اهداف خود برسند.

 

فلزیاب جی پی ای ۱۰۰۰

 

خرید فلزیاب GPA 1000

فلزیاب جی پی ای ۱۰۰۰ GPA

فلزیاب جی پی ای ۱۰۰۰ مناسب برای تشخیص و شناسایی اتوماتیک فلزات گرانبها مانند طلا و نقره , فلزات با ارزش دیگر , دفینه ها , حفره ها و … می باشد. که به کمک این دستگاه میتوان این فلزات و اجناس مدفون در قبرها را به راحتی شناسایی کرد. و اقدام به حفاری محل مورد نظر کرد . توانایی سازگاری و کارکرد با هر نوع محیط و زمینی را دارد.

و میتواند در انواع زمین به کاوش دقیق بپردازد. و با قدر ت عمق کاوش ۱۵ متر خود میتواند هر نوع هدف و جسمی را در زمین برای ما نمایان کند . گنجیاب GPA 1000 دارای قدرت تفکیک فلزات گرانبها مانند طلا و نقره و… است. و میتواند این مواد با ارزش را از موادی مانند آهن تشخیص دهد . سنسور های بکار رفته در این دستگاه باعث شده. تا جستو جوی دقیق برای بالانس زمین , شناسایی طلا , حفره ها , و فلزات گرانبها و … بصورت دقیق صورت بگیرد.

این اطلاعات و داده ها بوسیله یک جعبه خیلی کوچک که زیر ساعد قرار میگیرد. دریافت شود و از آنجا از طریق بلوتوث به صفحه نمایش انتقال یابد. تا ما بتوانیم این اطلاعات و داده ها را بصورت سه بعدی و از طریق نمایشگر مشاهده کنیم. و به عمق و اندازه هدف پی ببریم . سیستم دیگری که در این فلزیاب برای شناسایی جنس هدف بکار رفته کاملا شبیه سیستم بکار رفته در فلزیاب ای آر ۳ است که جنس هدف را از طریق اعداد به ما نمایش میدهد. برای مثال برای فلزات سبک مانند آلومینیوم ۲۰ و کمتر را نشان میدهد , برای مس ۲۰ تا ۴۰ , آهن ۴۰ تا ۶۰ , و فلزات گرانبهایی را مثل طلا را با ۱۰۰ و بزرگتر از ۱۰۰ نشان میدهد .

 

دستگاه فلزیاب GPA 1000

یکی دیگر از قابلیت های دستگاه فلزیاب جی پی ای ۱۰۰۰ استفاده از ۵ رنگ متفاوت در صفحه نمایش است. که این رنگ ها میتوانند کوچکترین تغییر بالانس زمین , میزان عمق و اندازه فلز را مشخص کنند . ردیاب GPA 1000 دارای کویل های ضد آب نیز هست که میتوان با استفاده از این کویل ها از دستگاه در آب نیز استفاده کرد. و برای کاوش در زیر آب از این کویل ها استفاده کرد . اطلاعات دریافتی از دستگاه را میتوان در مموری آن ذخیره کرد. و آنالیز و تجزیه اطلاعات را برای وقت دیگری گذاشت. که این کاربرد برای افرادی که کمبود وقت دارند فوق العاده است . طول این فلزیاب ۲۷۵ سانتی متر است. و وزن آن ۸ کیلو گرم است. و دارای آدابتوری با ۱۱۰ وات شارژ اضافه می باشد .

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : @karshenas_zarshenasan

جهت خرید گنج یاب ، فلزیاب و طلایاب از طریق را های ارتباطی شرکت آسیا مدرن با ما در ارتباط باشید

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیر فلزیاب :۰۹۱۰۰۰۶۱۳۸۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button